Yasemin Özilhan’ın süper lüks evi merak uyandırdı


‘Doktorlar’ dizisi ile hafızalara kazınan Yasemin Ergene 2011’de İzzet Özilhan’la evlenmiş ve oyunculuğu bırakmıştı. Doktorlar’ın Ela’sı olarak hafızalarda yer edinen Yasemin Özilhan aradan geçen yıllarda öyle bir değişti ki neredeyse bambaşka iki insan ortaya çıktı.

Yasemin Özilhan geçirdiği estetik operasyonların yanı sıra dönem dönem yaptığı açıklamalarla da gündeme geliyor.

Yasemin Özilhan, genç bir oyuncuyken rol aldığı dizinin çekildiği hastanenin sahibi Özilhan Ailesi’nin oğlu İzzet Özilhan ile tanışıp evlenince mesleğini bırakmıştı.

1.6 milyon takipçisi ile sosyal medyanın dikkat çeken isimlerinden olan sosyetik güzel, her zaman fit görüntüsüyle ilgi odağı olmayı başarıyor.

İki kızları ve evcil hayvanlarıyla Boğaz manzaralı lüks bir villada yaşayan sosyetik çift Yasemin ile İzzet Özilhan, spor tutkularını evlerine taşımıştı.

Düzenli spor sayesinde formda kalan Özilhan çifti, villalarının alt katını adeta profesyonel bir spor salonuna dönüştürmüştü.

ÖZEL YALITIM SİSTEMİ

Yürüyüş bandından ağırlığa kadar birçok spor aletine burada yer veren Yasemin ile İzzet Özilhan, spor salonlarını kum torbalarıyla da donatmıştı.

Villanın alt katına buhar odası ve sauna da yaptıran Özilhan çifti, spor yaptıkları alanın yalıtımı ve havalandırması için de hiçbir masraftan kaçınmamıştı.

Özel koçlarını haftanın belirli günleri villalarına çağırıp burada spor yapan çiftin, fit kalabilmek uğruna 500 bin lirayı gözden çıkardığı konuşuluyor.

39 yaşındaki sosyetik güzelin hayatında en çok merak edilen biri de yaşadığı ev. İşte Yasemin Özilhan’ın süper lüks villası…Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir